O firmie

DLACZEGO MY

 

  • Nasz zespół to grupa kreatywnych, pełnych energii, wiecznie młodych, a jednocześnie doświadczonych  ludzi.   Każdy z  nas  to ekspert  w  innej  dziedzinie,  razem tworzymy  zgrany team o nieprzeciętnych możliwościach i niepowtarzalnych pomysłach. Każde zadanie traktujemy indywidualnie - u nas nie ma oklepanych  standardów, a każdy  Klient jest dla  nas najważniejszy.
  • Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez, począwszy od oprawy muzycznej małych przyjęć poprzez imprezy dla dzieci, imprezy tematyczne, pikniki, gale, prezentacje motoryzacyjne, na imprezach masowych kończąc.
  • Dysponujemy własnym zapleczem technicznym: nagłośnienie, światło, scena, multimedia, scenografia, a także wieloma urządzeniami rekreacyjnymi.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Zaangażowanie - każdy event to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z należytą starannością.
  • Kreacja, pomysłowość - czasem trzeba stworzyć "coś z niczego" lub ogarnąć olbrzymią ilość drobnych elementów, aby w efekcie powstało prawdziwe dzieło.
  • Doświadczenie - za nami wiele imprez, a co za tym idzie i bogate doświadczenie. Łącząc je ze starannie wyselekcjonowanymi nowościami w branży eventowej tworzymy podstawy dla wyjątkowych produkcji.
  • Pasja - tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło i w połączeniu z innymi wypracowanymi cechami sprawia, że możemy z pełną odpowiedzialnością polecać imprezy w naszym wykonaniu ;-)

 

Do zobaczenia na imprezie!
GT Studio Team

CIEKAWOSTKI

Dla nas nie ma  rzeczy niedowykonania... rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki... na cuda trzeba będzie chwileczkę poczekać... ;-)

U nas nie ma oklepanych standardów, każdy pomysł, scenariusz  jest opracowany indywidualnie - kopiujemy  tylko w punktach ksero... ;-)

 

ZAUFALI NAM

powrót